Qingfeng video öğretici nrf51822 geliştirme kurulu 4.0, 4.1, 4.2 kalkınma kurulu sniffer Bluetooth

₺267.04

Yeni ürün

Stokta var

öğe Türü Amplifikatörler
Marka Adı MLLSE


bebek ahead sıralanır olmuştur, yaygın olarak alkışlanan, artık olmak olarak değerlendirilecektir raf altında Taobao harici bir bağlantı vardır, sadece raflar yeniden. 40 takım kayıtların bir ay gitti. bu amaçla, biz herhangi bir teknik forum link vermek olmaz, müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz. şimdi satış restore için özel 128 yuan satın.
Qingyun nrf51822 güncellemek için video öğretici başladı, her Pazartesi :
belgeler ve video bakmak: yunpan.taobao.com/s/14LtQviIKR
2016.11.30 güncelleme aşağıdaki gibi kodu:
rüzgar olacak tamamen uyumlu SDK10 kod uygulama ve uygulama yazma özellikleri, ve sonra bu temelde yayınlamak için orijinal öğretici, ve Forum anda düzensiz yayın, aşağıdaki dört kod adım (şu anda sağlayan tam kod, öğreticiler, forum dikkat ediniz, düzenli olarak yayınlanan):
İlk adım giriş -- periferik deney
içeriği şunlardır: giriş ADC GPIOTE zamanlayıcı ÜFE GPIO IIC SPI ve diğer çevre aygıtları üzerinde özellikleri ve programlama hususlar. yeni başlayanlar daha aşina nRF çip, dışarıdan programlanmış çip ustaca olabilir, gelişimi için iyi bir sonraki ürünleri için vakıf.
İkinci adım BEL uygulama-BLE makineden deney
içeriğini şunlardır: BLE başlayanlar belli bir anlayış var izin program yapısı, ve sonra Bluetooth fonksiyonu ile proje başlatma işlemi tanıtmak. ve diğer başlayanlar yukarıdaki içeriğini, ve sonra kalp hızı, seri iletim, anti kayıp cihazı, Bluetooth usta-slave iletişimi, Bluetooth fare klavye ve diğer özel örnekler ve video ile desteklenmiş başlayanlar için Bluetooth ilgili bilgi açıklamak için.

Ucuz Qingfeng video öğretici nrf51822 geliştirme kurulu 4.0, 4.1, 4.2 kalkınma kurulu sniffer Bluetooth, Yüksek Kalite Qingfeng video öğretici nrf51822 geliştirme kurulu 4.0, 4.1, 4.2 kalkınma kurulu sniffer Bluetooth, Çin Tedarikçiler