Ücretsiz Kargo!!! Titreşim sensörü SW-18010P

₺5.35

-24 %

₺7.10

Yeni ürün

Stokta var

Model Numarası 1
Uyumlu Marka/Model Hiçbiri
Marka Adı MEIBAI


...
Titreşim sensörü SW-18010P
...
...
Ürün Açıklaması Titreşim sensörü SW-18010P bir bahar tipi yönsüz titreşim algılama cihazı herhangi bir anda tetiklenebilir açı. Bu ürün açık devre herhangi bir açıda olduğu zaman dinlenme. Tabi olduğunda dış kuvvet veya güçlü sallayarak, bahar deformasyon ve temas merkezi elektrot iki işaretçilerine yapmak bir anda açın. Dış kuvvet kaybolduğunda, devre döner Açık devre KAPALı durumda. Normal ömrü fazla 200,000 kez. Bu ürün küçük akım titreşim algılama devreleri için uygundur ve yaygın kullanılan: oyuncaklar, ayakkabı ışıkları, hırsız alarmları, elektronik terazi, kuru paten, yanıp sönen dans ayakkabı, sıcak jantlar, glitter topları, vb. satış hacmi çok büyük, ve bazı büyük müşteriler sipariş fazla 300 k başına ay. Referans parametreleri: Modeli: SW-18010P Tipi: Titreşim Malzeme: SW-18010P Malzeme kristal yapısı: SW-18010P Üretim süreci: entegrasyon Çıkış sinyali: analog tipi Koruma seviyesi: 1 Doğrusallık: 1 (% F. S.) Histerezis: 1 (% F. S.) Tekrarlanabilirlik: 1 (% F. S.) Uygulama kapsamı: Bu büyük miktarlarda elektrikli araç alarmlar, hırsız alarmları ve kasalar, ve yerine pahalı titreşim sensörleri.
...
Bizim dükkana hoşgeldiniz, burada nakliye zevk, sen Herhangi bir soru varsa serbestçe benimle irtibata, genellikle biz Veri sayfası göndermek, kod e-posta yoluyla. Iş yapmak için umut Ile size.

Ucuz Ücretsiz Kargo!!! Titreşim sensörü SW 18010P, Yüksek Kalite Ücretsiz Kargo!!! Titreşim sensörü SW-18010P, Çin Yedek Parçaları Tedarikçiler